Aliens vs Predator Crack
Aliens vs Predator Crack

Aliens vs Predator Crack

With three breathtaking single-player scripts and multi-player options, AvP brings the legendary war between two...

Puanlama Detayları

Kfindirme teması, wordpress blog sistemi üzerinde hazırlanmış bir indirme temasıdır.

  • Ortalama Puan0.0

With three breathtaking single-player scripts and multi-player options, AvP brings the legendary war between two popular characters in the science fiction world to your screen.

Experience different, new, exciting first-person gameplay by surviving and hunting in the deadly forests and the swamps that turn the Freya mine.

As a Marine, you will experience the claustrophobic and frightening experience that light you will never find enough to be your only friend. But remember; The United States’ Marines are the last line of humanity and the latest technology is equipped with explosive and automatic weapons.
As the Predator, you will sneak up the shadows and hills, and you will ambush your victims through the hills of the trees. Despite your powerful, interesting weapons and tracking equipment, your honor demands that you face a face-to-face encounter with your enemies.
As the most deadly race in the universe, Alien offers you a chance to play as many times as he has a trap to steel, with sharp claws like knives and sharp claws full of countless creatures like himself.
Play against the other sides with the triple online mode and rediscover moments that define multiplayer games with teeth, paw, pulse rifle options.
AvP uses Steam Cloud to store game statistics and information to match players.

======================================================================

Üç nefes kesici tek oyunculu senaryosu ve çok oyunculu seçenekleriyle AvP, bilim kurgu dünyasının iki popüler karakteri arasındaki efsanevi savaşı ekranlarınıza taşıyor.

Ölümcül ormanlarda ve Freya madenini çeviren bataklıkta hayatta kalarak ve avlanarak farklı, yeni, heyecan verici birinci şahıs oynanış deneyimini yaşayın.

Marine olarak, asla yeterince bulamayacağınız ışığın tek arkadaşınız olduğu klostrofobik ve korkutucu deneyimi yaşayacaksınız. Fakat unutmayın; Birleşik Devletler’in Marine birlikleri insanlığın son savunma hattı ve baştan aşağı en son teknolojide patlayıcı ve otomatik silahlarla donanmış durumda.
Predator olarak, gölgelerden ve tepelerden sinsice yaklaşarak, ağaçların tepelerinden geçerek kurbanlarınızı pusuya düşüreceksiniz. Güçlü, ilginç silahlarınıza ve takip etme ekipmanlarınıza rağmen şerefiniz sizden düşmanlarınızla yüz yüze hesaplaşmanızı istiyor.
Evrendeki en ölümcül ırk olarak Alien, size çelikten bir kapan gibi çenelere, bıçak gibi keskin pençelere sahip ve kendisi gibi sayısız yaratıklarla dolu kabusları oynama şansını vaadediyor.
Üçlü çevrimiçi mod ile diğer taraflara karşı oynayın ve diş, pençe, pulse rifle seçenekleri ile çok oyunculu oyunları tanımlayan anları yeniden keşfedin.
AvP, oyuncuları eşleştirmek için oyun istatistiklerini ve bilgilerinizi depolamada Steam Cloud’u kullanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *