Arma 3 Crack
Puanlama Detayları

Kfindirme teması, wordpress blog sistemi üzerinde hazırlanmış bir indirme temasıdır.

 • Ortalama Puan0.0

Experience the real battle game in a huge military sandbox. This game is a 1st class military game designed for the computer with the opportunity to create a wide variety of single and multiplayer content, more than 20 vehicles and 40 weapons, unlimited content. The original, varied, open – Arma 3 is sending you to war.

Key Features of Arma 3

 • Altis and Stratis
  290 km² Defeat your enemy in an open world battlefield with rich details, spanning the Mediterranean island terrain. From large cities to rugged hills, you can wander the dusty plains with your tank, fly your transport helicopter over dense forests, or asymmetrically battle the cliffs. Altis and Stratis are dynamic worlds suitable for various conflicts in the game experience.
 • Weapons and Vehicles
  Go to war as a pedestrian, use armored vehicles or glide through the sky with helicopters and jets. More than 20 vehicles you can use and pilot, and more than 40 weapons to choose from, customizable ammunition with short and long-distance equipment, and a variety of equipment to suit your needs on the battlefield. Thanks to the huge arsenal you can use at any time, Arma 3 brings you to a world of tactical opportunities.
 • Single-
  player Action section based on three gaming experiences: Survive, Fit, Watch the story of the soldier Ben Kerry, who finds himself in a critical situation in the Mediterranean Sea in Kazan. Be part of Arma 3’s diverse gaming experience by completing demonstration scenarios. Participate in competitive shooting exercises to improve your shooting and movement skills, enroll in the Arma 3 Recruitment Union, complete with TO and CE tutorials, and a special Virtual Reality workout environment.
 • Multiplayer
  Multiplayer Military Sandbox Fight online at Arma 3. Create a manga and unite against your enemy in the official Seize and Defend multiplayer scenarios. Or join the many popular unofficial game modes developed by the Arma 3 community. Enjoy a new multiplayer version of Arma 3 Zeus, where Game Masters have the opportunity to impress other players on the battlefield in real time.
 • Content Creation
  Begin to create your own experience with Arma 3’s intuitive script editor and powerful modulation tools. Enjoy a platform full of player-created content, from custom weapons to vehicles, from stunning single-player scenarios to brand new multiplayer gaming modes. You can share and discover content at Arma 3 Steam Workshop, which allows you to upload player-generated content in one click.
 • Renewed Engine
  Navigate the battlefield with new fluid animations; Feel the destructive power of battle with upgraded audio engine, new ragdoll simulation and PhysX ™ powered vehicles. Equipped with game changer innovations, the highly modified Real Virtuality ™ 4 engine delivers power to a new generation of Arma with even more fascinating graphics, extensive simulation gaming experience and massive sandbox terrain.

=============================================================

Devasa bir askeri sandbox’ta gerçek savaş oyunu deneyimini yaşayın. Bu oyun, çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerik, 20’den fazla araç ve 40 silah, sınırsız içerik oluşturma fırsatı ile bilgisayar için tasarlanmış 1. sınıf bir askeri oyundur. Özgün, çeşitli, açık – Arma 3 seni savaşa gönderiyor.

Arma 3’teki Önemli Özellikler

 • Altis ve Stratis
  290 km² Akdeniz ada arazisine yayılan, zengin ayrıntılara sahip bir açık dünya savaş alanında düşmanınızı yenin. Geniş şehirlerden engebeli tepelere kadar, tankınızla tozlu ovaları gezebilir, sık ormanların üzerinde nakil helikopterinizi uçurabilir veya kayalıklardan asimetrik savaş açabilirsiniz. Altis ve Stratis, oyun deneyiminde çeşitli çatışmalara uygun dinamik dünyalardır.
 • Silahlar ve Araçlar
  Yaya olarak savaşa gidin, zırhlı araçlar kullanın ya da helikopterler ve jetlerle göklerde süzülün. Kullanabileceğiniz ve pilotluk edebileceğiniz 20’den fazla araç, arasından seçim yapabileceğiniz 40’ı aşkın silah, kısa ve uzun mesafe donanımlara sahip özelleştirilebilir mühimmatlar ve savaş alanında ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli teçhizat türleri ile havada, karada ve denizde karma sınıf saldırısı düzenleyin. İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz devasa cephanelik sayesinde Arma 3 sizi taktiksel fırsatlar dünyasına taşıyor.
 • Tek Oyunculu
  Üç oyun deneyimine göre şekillenen hareket bölümü: Hayatta Kal, Uyum Sağla, Kazan’da kendini Akdeniz’deki kritik bir durumda bulan asker Ben Kerry’nin hikâyesini izleyin. Tanıtım senaryolarını tamamlayarak Arma 3’ün çok çeşitli oyun deneyimine dahil olun. Atış ve hareket becerilerinizi geliştirmek için rekabetçi atış talimlerine katılın, TO ve ÇO öğreticileri ve özel bir Sanal Gerçeklik egzersiz ortamı sunan Arma 3 Acemi Birliği’ne kaydolup eğitiminizi tamamlayın.
 • Çok Oyunculu
  Devasa askeri sandbox Arma 3’te çevrimiçi savaşın. Bir manga oluşturun ve resmi Seize ve Defend çok oyunculu senaryolarında düşmanınıza karşı birlik olun. Ya da Arma 3 topluluğu tarafından geliştirilen birçok popüler resmi olmayan oyun moduna katılın. Game Master’ların, diğer oyuncuların savaş alanını gerçek zamanlı etkileme fırsatına sahip olduğu Arma 3 Zeus’ta yeni bir çok oyunculu türünün tadını çıkarın.
 • İçerik Oluşturma
  Arma 3’ün sezgisel senaryo editörü ve güçlü modlama araçlarıyla kendi deneyimlerinizi oluşturmaya başlayın. Özel silahlardan araçlara, çarpıcı tek oyunculu senaryolardan yepyeni çok oyunculu oyun modlarına kadar, oyuncu tarafından oluşturulmuş içeriklerle dolu bir platformun keyfini yaşayın. Tek bir tıklamayla oyuncu tarafından oluşturulmuş içeriği yüklemenizi sağlayan Arma 3 Steam Workshop’ta içerik paylaşabilir ve keşfedebilirsiniz.
 • Yenilenen Motor
  Yeni akıcı animasyonlarla savaş alanında gezinin; yükseltilmiş ses motoru, yeni ragdoll simülasyonu ve PhysX™ destekli araçlarla savaşın tahrip edici gücünü hissedin. Oyun değiştirici yeniliklerle donanan yüksek modifiyeli Real Virtuality™ 4 motor, çok daha büyüleyici grafiklere, geniş simülasyon oyun deneyimine ve devasa sandbox arazilerine sahip yeni nesil Arma’ya güç sağlıyor.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *