kerishdoctor

KERISH DOCTOR 2019 4.70

Kerish Doctor 2019 is an integrated solution for computer maintenance that utilizes the most promising developments in this area.

Due to its unique system, Kerish Doctor 2019 prevents Windows crashes in real time and also safely fixes registry errors.

The application regularly performs a maximally thorough and safe cleaning of your system to eliminate accumulated digital “trash”, thereby increasing the efficiency of your computer in the best way possible.

Kerish Doctor 2019 protects your PC against malware and potential vulnerabilities and monitors computer settings that are important from the point of view of security.

The Smart Update system promptly updates the application’s databases, which are constantly being improved by our experts. Thanks to this system, the software suite is becoming more effective every day, making our solution the most promising in its class.

Kerish Doctor 2019, bilgisayar bakımı için bu alandaki en umut verici gelişmeleri kullanan entegre bir çözümdür.

Eşsiz sisteminden dolayı, Kerish Doctor 2019 gerçek zamanlı olarak Windows çökmelerini önler ve ayrıca kayıt defteri hatalarını güvenli bir şekilde düzeltir.

Uygulama, biriken dijital “çöp” leri ortadan kaldırmak için sisteminizin maksimum düzeyde ve güvenli bir şekilde temizlenmesini sağlar ve böylece bilgisayarınızın verimliliğini en iyi şekilde artırır.

Kerish Doctor 2019, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara ve olası güvenlik açıklarına karşı korur ve güvenlik açısından önemli olan bilgisayar ayarlarını izler.

Akıllı Güncelleme sistemi, uzmanlarımızın sürekli geliştirdiği uygulamanın veritabanlarını derhal günceller. Bu sistem sayesinde, yazılım paketi her geçen gün daha etkin hale geliyor ve çözümümüzü sınıfında en umut verici hale getiriyor.

 

Download : http://bc.vc/FsUVBUs

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir